fbpx
zavolejte nám +420 792 930 903

Oddlužení 

Pokud jste se například na základě narůstajících životních nákladů dostali do situace, kdy už dále nejste schopni splácet svoje závazky nezoufejte. Insolvence nebo-li oddlužení je zákonnou cestu, jak se s nimi vypořádat Připravíme vás na oddlužení a naši advokáti profesionálně vypracují návrh na povolení oddlužení včetně všech povinných příloh. Jsme specialisté s dlouholetými zkušenostmi v oblasti oddlužení, insolvencí, exekucí a boji proti dluhům.

Chci konzultaci zdarma

Error!
No 'WPForms_Widget' widget registered in this installation.

Naši klienti

"Aktuální ekonomická situace společně s rekordní inflací téměř položila naši firmu na kolena. Odběratelé přestali včas platit své závazky a my jsme potřebovali co nejrychlejší finanční injekci. Pan Jakub Král z Rehypa nám poskytnul financování s velmi slušným úrokem a finance jsme měly na účtě za 48 hodin bez složitého papírování."
Michal
"Dnes již můj exmanžel se zadlužil o čemž jsem do poslední chvíle nevěděla. Když k nám domů přišli exekutoři zabavit cennosti , sdělili nám, že nemovitost půjde do nedobrovolné dražby a že si máme hledat nové bydlení. Naštěstí jsem na internetu narazila na společnost Rehypo, která problém hned začala řešit a její právníci exekuci zastavili a nemovitost nám zachránili. Bez jejich právní pomoci, která byla zdarma, bych o nemovitost přišla v nedobrovolné dražbě exekutorem."
Miroslava
"Téměř 15 let jsem pracoval jako mechanik v nejmenované společnosti, když mě na základě snižování stavu zaměstnanců propustili, více jak rok mi trvalo najít si novou práci. Vzal jsem si více nevýhodných půjček a dostal se až do exekuce. Pan Štěpán z Rehypa exekuce zastavil a pomohl mi se oddlužit a začít znovu normální život."
Ladislav
apartmentenvelopephone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram