fbpx
zavolejte nám +420 792 930 903

Časté dotazy

Pokud můžete ručit nemovitostí, finance jsme schopni poskytnout do 24 hodin.
Pro poskytnutí půjčky je nezbytné ručení nemovitostí, ať už je to byt, dům, pozemek či jiná nemovitost. Nemusí být přímo Váš. Ručení za Vás však musí poskytnout 3. strana. Nejčastěji se jedná o příbuzné.
Ano, zcela zdarma. Váš případ budeme řešit zcela individuálně. Exekutora kontaktujeme a Vaší situaci vyřešíme právní cestou tak, aby bylo využito veškerých právních prostředků a hlavně abychom Vaší nemovitost zachránili.
Toto je bohužel častý problém, který naše právní oddělení začne ihned řešit.
Nabídneme Vám nejvyšší možnou částku a nemovitost od Vás v případě zájmu expresně koupíme. Finance budete mít k dispozici téměř okamžitě.
Ano, i část vlastněné nemovitosti může být použita k ručení.

Chci nezávaznou nabídku

  Kontaktní formulář


  Kolik potřebujete půjčit?
  Jak dlouho chcete splácet?
  Výše půjčky
  Doba splácení
  Úrok
  Měsíční splátka
  Celkem zaplatíte

  Naši klienti

  "Aktuální ekonomická situace společně s rekordní inflací téměř položila naši firmu na kolena. Odběratelé přestali včas platit své závazky a my jsme potřebovali co nejrychlejší finanční injekci. Pan Jakub Král z Rehypa nám poskytnul financování s velmi slušným úrokem a finance jsme měly na účtě za 48 hodin bez složitého papírování."
  Michal
  "Dnes již můj exmanžel se zadlužil o čemž jsem do poslední chvíle nevěděla. Když k nám domů přišli exekutoři zabavit cennosti , sdělili nám, že nemovitost půjde do nedobrovolné dražby a že si máme hledat nové bydlení. Naštěstí jsem na internetu narazila na společnost Rehypo, která problém hned začala řešit a její právníci exekuci zastavili a nemovitost nám zachránili. Bez jejich právní pomoci, která byla zdarma, bych o nemovitost přišla v nedobrovolné dražbě exekutorem."
  Miroslava
  "Téměř 15 let jsem pracoval jako mechanik v nejmenované společnosti, když mě na základě snižování stavu zaměstnanců propustili, více jak rok mi trvalo najít si novou práci. Vzal jsem si více nevýhodných půjček a dostal se až do exekuce. Pan Štěpán z Rehypa exekuce zastavil a pomohl mi se oddlužit a začít znovu normální život."
  Ladislav
  apartmentenvelopephone-handset
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram