fbpx
zavolejte nám +420 792 930 903

Podnikatelský úvěr

Podnikatelský úvěr je vhodný především pro začínající podnikatele, kteří chtějí realizovat své sny, ale nemají k tomu dostatečné finance. Zažádat o podnikatelský úvěr můžete i v případě, že Vám banky odmítly půjčit kvůli záznamům v registrech. Peníze na rozjezd vašeho podnikání vám pomůžeme zajistit, pokud můžete ručit nemovitostí vaší či třetí osoby. Oproti bance je náš úvěr, na podnikatelský záměr, zajištěný nemovitostí procesně jednodušší, peníze získáte do 48 hodin po požádání.
Po celou dobu lze využít možnosti předčasného splacení nebo refinancování do bankovního sektoru. S penězi z podnikatelského úvěru volně disponuje klient. Není nutné dokládat na co byly peníze použity.
Neváhejte a splňte si své sny o podnikání ještě dnes. S naším podnikatelským úvěrem dosáhnete svých vysněných snu ještě rychleji.

Chci nezávaznou nabídku

  Kontaktní formulář


  Kolik potřebujete půjčit?
  Jak dlouho chcete splácet?
  Výše půjčky
  Doba splácení
  Úrok
  Měsíční splátka
  Celkem zaplatíte

  Naši klienti

  "Aktuální ekonomická situace společně s rekordní inflací téměř položila naši firmu na kolena. Odběratelé přestali včas platit své závazky a my jsme potřebovali co nejrychlejší finanční injekci. Pan Jakub Král z Rehypa nám poskytnul financování s velmi slušným úrokem a finance jsme měly na účtě za 48 hodin bez složitého papírování."
  Michal
  "Dnes již můj exmanžel se zadlužil o čemž jsem do poslední chvíle nevěděla. Když k nám domů přišli exekutoři zabavit cennosti , sdělili nám, že nemovitost půjde do nedobrovolné dražby a že si máme hledat nové bydlení. Naštěstí jsem na internetu narazila na společnost Rehypo, která problém hned začala řešit a její právníci exekuci zastavili a nemovitost nám zachránili. Bez jejich právní pomoci, která byla zdarma, bych o nemovitost přišla v nedobrovolné dražbě exekutorem."
  Miroslava
  "Téměř 15 let jsem pracoval jako mechanik v nejmenované společnosti, když mě na základě snižování stavu zaměstnanců propustili, více jak rok mi trvalo najít si novou práci. Vzal jsem si více nevýhodných půjček a dostal se až do exekuce. Pan Štěpán z Rehypa exekuce zastavil a pomohl mi se oddlužit a začít znovu normální život."
  Ladislav
  apartmentenvelopephone-handset
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram